Mercedes-Benz
Dirk De Schutter
Aftersales Manager a.i.
Tel.: /
dirk.de_schutter@daimler.com
Ilse Nauwelaerts
CEO en Sales Manager
Tel.: /
ilse.nauwelaerts@daimler.com
Anthony Neut
Sales Manager Vans & Trucks
Tel.: 03 870 85 76
anthony.neut@daimler.com
Cedric Houtmeyers
Danny Vanpaeschen
Finance & Administration Manager
Tel.: /
danny.vanpaeschen@daimler.com
Evi van Dorst
Leveringsdienst nieuwe MB personenwagens en smart
Tel.: 03 270 05 40
verkoopsadmin.mba@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Annemie Cop
Marketing & Communicatieverantwoordelijke
Tel.: 0474377678
annemie.cop@daimler.com
Koen Apers
Trucks business advisor
Tel.: 0473 93 75 16
koen.apers@daimler.com
Manuel Chantrain
Sales advisor Mercedes-Benz Cars en smart
Tel.: 03 270 05 30
manuel.chantrain@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Jeff Didrich
Sales advisor Mercedes-Benz Cars en smart
Tel.: 03 270 05 29
jeff.didrich@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Hans Happaerts
Sales advisor Mercedes-Benz Cars en smart
Tel.: 03 355 23 12
hans.happaerts@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Karim Miri
Personenwagens
Tel.: 03 270 05 20
karim.miri@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Frank Thijs
Sales advisor Fleet Mercedes-Benz Cars en smart
Tel.: 03 270 05 22
frank.thijs@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Peter Van Ballaert
Sales advisor Fleet Mercedes-Benz Cars en smart
Tel.: 03 270 05 24
peter.vanballaert@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Patrick De Block
Sales Advisor Fleet Mercedes-Benz Vans
Tel.: 03 870 85 73
patrick.deblock@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Tom Theunissen
Sales Advisor Mercedes-Benz Vans
Tel.: 03 870 85 97
tom.theunissen@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Carolien Vercauteren
Sales Advisor Mercedes-Benz Vans
Tel.: 03 870 85 91
carolien.vercauteren@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Tweedehands bestelwagens
Serge Verheyen
Sales Advisor Mercedes-Benz Vans
Tel.: 03 270 05 11
serge.verheyen@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens
Stefan Provoost
Sales Advisor Mercedes-Benz Trucks
Tel.: 03 870 85 71
stefan.provoost@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe trucks
José Arrabal
Verkoopsadmin Mercedes-Benz Vans en Trucks
Tel.: 03 870 85 70
jose.arrabal@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe trucks
Johan Helsen
Afleveringsdienst Mercedes-Benz Vans en Trucks
Tel.: /
johan.helsen@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe bestelwagens, Nieuwe trucks
Laurence Van Kesteren
Verkoopsadmin Mercedes-Benz Cars
Tel.: /
laurence.van_kesteren@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Klantenboekhouding Finance Department
Klantenboekhouding
Tel.: 02/724.88.17
mbbeluxretail_accounting@daimler.com
Leverenciersboekhouding Finance department
Leveranciersboekhouding
Tel.: 02/724.87.81
4139_vendors@daimler.com
Peter Dethal
Werkplaatsoverste Mercedes-Benz Vans en Trucks
Tel.: 03 870 85 87
peter.dethal@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Ronny Paelinckx

Tel.: 03 870 85 88
ronny.paelinckx@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service trucks
Marc Van Assche
Service Advisor Mercedes-Benz Vans en Trucks
Tel.: 03 870 85 84
marc.vanassche@daimler.com
Contact Person for: Service trucks
Paul Van Den Borne
Service Advisor Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 355 23 14
paul.vandenborne@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires personenwagens, Service personenwagens
Patrick Van den Hoek
Waarborgverantwoordelijke Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 63
patrick.vandenhoek@daimler.com
Contact Person for: Service bestelwagens, Service personenwagens, Service trucks
Erik Verheggen
Service Advisor Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 15
erik.verheggen@daimler.com
Contact Person for: Service personenwagens
Nicky Verlinden
Service Receptie Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 50
nicky.verlinden@daimler.com
Contact Person for: Service personenwagens
Steven de Bruyne
Service Advisor Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 44
steven.de_bruyne@daimler.com
Contact Person for: Service personenwagens
Rudy Coppens
Parts medewerker Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 62
rudy.coppens@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Karim El Mabrouk
Sales Advisor Mercedes-Benz Vans
Tel.: 03 270 05 11
karim.El _Mabrouk@daimler.com
André Gjaltema

Tel.: 03 870 85 94
andre.gjaltema@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Jurgen Maes

Tel.: 03 870 85 96
jurgen.maes@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires trucks
Danny Tibermont
Parts Manager Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 66
danny.tibermont@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires personenwagens
Dirk Van Eeckhoven
Verkoopsadmin Mercedes-Benz Vans en Trucks
Tel.: 03 870 85 89
dirk.vaneeckhoven@daimler.com
Franky Vercammen
Parts Medewerker Mercedes-Benz Vans en Trucks
Tel.: 03 870 85 98
franky.vercammen@daimler.com
Contact Person for: Onderdelen & accessoires bestelwagens, Onderdelen & accessoires trucks
Olivia Larock
Leveringsdienst Mercedes-Benz Cars
Tel.: 03 270 05 05
verkoopsadmin.mba@daimler.com
Contact Person for: Nieuwe personenwagens